(068) 895 46 45 (066) 239 70 88 (073) 032 49 80
м. Миколаїв, вул. Троїцька, 238; м. Київ, вул. Шовковична, 12Б, оф.103
Заказать звонок:

Деструктор БИОСТЕРН

0 грн/л
Фасовка:

БІОПРЕПАРАТ «БІОСТЕРН»   Біопрепарат «БІОСТЕРН» являє собою біокомплекс-деструктор, призначення якого - розкладання рослинних залишків, оздоровлення ґрунту і підвищення його родючості. Мікроорганізми, які входять до складу біо-препарату, пригнічують розвиток фітопатогенних мікро організмів, збагачують ґрунт доступними рослинам формами азоту, фосфору, калію та інших...

Зв'язатися з менеджером
Про продукт Технологія відгуки оплата і доставка

БІОПРЕПАРАТ «БІОСТЕРН»

 

Біопрепарат «БІОСТЕРН» являє собою біокомплекс-деструктор, призначення якого - розкладання рослинних залишків, оздоровлення ґрунту і підвищення його родючості.

Мікроорганізми, які входять до складу біо-препарату, пригнічують розвиток фітопатогенних мікро організмів, збагачують ґрунт доступними рослинам формами азоту, фосфору, калію та інших мікро- і макро- елементів, забезпечують поглиблений рівень мінералізації рослинних залишків.

Застосування біопрепарату забезпечить:

 • прискорення утворення гумусу шляхом деструкції рослинних залишків;
 • збільшення кількості корисних ґрунтоутворюючих мікро організмів і посилення їх активності;
 • зменшення кількості патогенних мікроорганізмів;
 • поліпшення агрономічних та фізичних властивостей грунту (рихлості, вологоємності і ін.);
 • отримання в хелатній формі, доступній для рослин, в середньому з кожної тонни рослинних залишків (стерні):

- 5 кг азоту (N), які вигідно відрізняються внесення 15 кг аміачної селітри;

- 3 кг фосфору (Р2O5), які вигідно відрізняються внесення 15 кг суперфосфату;

- 8 кг калію (K2O), які вигідно відрізняються внесення 16 кг калійних добрив;

- а також 300-400 кг органіки, що насичують ґрунт мікро- і макроелементами.

 • підвищення врожайності сільгоспкультур.

 

Препарат не забиває розпилювачі!

Механізм дії:

 • знаходяться в складі біопрепарату мікроорганізми, забезпечують синтез потужних ферментних комплексів і проводять до глибокої деструкції рослинних залишків, зокрема мова йде про целюлозі, пектинових речовинах, білках і жирах;
 • гідроліз нативной целюлози формує речовини для харчування грунтових минерализаторов, азот-фіксаторів, фосфат- і каліймобілізаторов;
 • біомаса мікроорганізмів поряд з мінералізованими рослинними залишками є основою для формування гумусу;
 • мікроорганізми, що знаходяться в біо-препараті, мають фунгіцидну дію, що допомагає оздоровленню мікрофлори в ґрунтовому покрові;
 • використання біопрепарату дає можливість трансформувати мінеральні та органічні сполуки з недоступного стану в той стан, коли з'єднання легко засвоюються рослинами.

 

Спосіб використання біопрепарату «БІОСТЕРН»:

Культура

Норма витрати біопрепарату*, л/га

Аміачна селітра або карбамід, кг/га

Витрати води, л/га

Соняшник, суха маса

2,0-3,0

15-20

200-300

Зернові, суха маса

1,5-2,0

10-15

Кукурудза, суха маса

2,0-3,0

10-15

Бобові, суха маса

0,5-1,5

5-6

Сидерати

0,5-1,0

5-10

* Показники споживання біо-препарату наведені виходячи зі статистичних даних по максимальному рівню біологічної маси рослинних залишків на 1 га для певної культури, і можуть бути скорочені, якщо вміст рослинних залишків менше обсягів біомаси, відомих в агрономії.

Основні компоненти біо-препарату - це спори мікроорганізмів, які починають свою дію протягом однієї доби після внесення за умови наявності достатньої кількості вологи.

Для активації процесу деструкції слідом за обприскуванням стерню (солому) слід задісковать на рекомендовану глибину до 20 сантиметрів.

Оптимальні умови для деструкції:

 • температура грунту від +10 до + 35 ° С
 • рівень рН грунту від 4,5 до 8,0
 • рівень вологості грунту - більше 50%.

Оптимальні погодні умови дозволяють препарату проявити свою дію у вигляді надання крихкості рослинним залишкам протягом всього одного-двох місяців.

Внесення біопрепарату в грунт з проведенням дискування за умови досягнення необхідних температурних і вологісних ґрунтових умов забезпечує проростання суперечка і початок процесу деструкції рослинних залишків. Мікроорганізми, що містяться в складі біо-препарату, перебуваючи у вигляді спор, тривалий час залишаються життєздатними.

Умови зберігання:

Препарат необхідно зберігати герметично упакованим в місці, захищеному від проникнення сонячного світла.

Гарантійний термін зберігання - до шести місяців при температурних умовах від + 4 ° С до + 20 ° С.

Біопрепарат не представляє небезпеки людям, тваринам, навколишньому середовищу і не вимагає дотримання особливих запобіжних заходів.

Оставьте свой отзыв

Купувати насіння і продукцію агрохімії у нас дуже просто і зручно. На сайті розміщена вся інформація, для того, щоб Ви змогли зробити вибір. Якщо у Вас виникли будь - які питання, Ви можете зв'язатися з нами за вказаними в правому верхньому куті телефонами, також Ви можете замовити зворотний дзвінок за формою, зазначеною в розділі контакти.


Після того як Ви визначилися і зробили свій вибір - найскладніше вже позаду, залишилися тільки Оплата і Доставка.


Доставка поштою

Ми пишаємося тим, що з кожним новим сезоном географія наших покупців розширюється. Ми працюємо і відправляємо насіння і продукцію агрохімії в усі обласні, районні центри України. Для Вашої зручності ми рекомендуємо скористатися послугами перевізника «Нова пошта», «Інтайм» та ін. В цих службах розвинена мережа складів, адресна доставка і пунктуальна логістика.


Найбільші міста-замовники: Запоріжжя, Миколаїв, Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Кам'янець-Подільський.


Доставка зі складу

Як здійснюється доставка насіння і продукції агрохіміісо складу? Ми відправляємо Ваші насіння на вказаний склад зазначеним Вами перевізником в Ваш населений пункт і повідомляємо Вам номер вантажної декларації. Коли насіння доставлять, від перевізника Вам прийде інформаційне смс. На складі Вам необхідно повідомити номер декларації, пред'явити документ, що підтверджує особу та отримати замовлення..

 

Оплата

Ми висилаємо рахунок з реквізитами на вказану Вами електронну адресу, який оплачується в будь-якому зручному для Вас банку. Для цього достатньо роздрукувати рахунок і віддати його касиру.


«Накладений платіж» - при отриманні замовлення у перевізника, Ви робите оплату за перевезення грошей, а саму доставку оплачуємо ми.


Більш детальну інформацію щодо оплати та доставки Ви можете отримати, зв'язавшись з нами.

 

 

 

Мы можем доставить семена в любой город Украины, в том числе: Авдеевка, Александровск, Ананьев, Апостолово, Артёмовск, Бар, Барвенково, Белз, Бердянск, Березне, Берислав, Бобринец, Бобрка, Богодухов, Борисполь, Бровары, Брянка, Бурынь, Ватутино, Владимир-Волынский, Глобино, Глиняны, Городенка, Городище, Городок, Горохов, Гуляйполе, Димитров, Днепропетровск, Дрогобыч, Дубляны, Жмеринка, Збараж, Змиёв, Зоринск, Зугрэс, Измаил, Калиновка, Каменец-Подольский, Каменка, Камень-Каширский, Керчь, Киверцы, Килия, Кременец, Кременчуг, Комсомольск, Корец, Коростышев, Косов, Лановцы, Лисичанск, Лозовая, Лутугино, Львов, Мариуполь, Мена, Молочанск, Мукачево, Новый Буг, Новоднестровск, Новоселица, Носовка, Овруч, Одесса, Павлоград, Первомайск, Перещепино, Переяслав-Хмельницкий, Подгородное, Пологи, Полтава, Попасная, Припять, Ржищев, Северодонецк, Симферополь, Скалат, Сквира, Сколе, Смела, Снежное, Снигирёвка, Старобельск, Старый Крым, Сторожинец, Сумы, Таврийск, Тульчин, Хмельник, Хотин, Хуст, Цюрупинск, Червонопартизанск, Чоп, Шахтёрск, Шумск, Яворов, Ялта, Ямполь.

хочете замовити?
Просто залиште своє ім'я
і номер телефону
і ми передзвонимо Вам:
(068) 895 46 45, (066) 239 70 88, (073) 032 49 80
Ваш персональный менеджер