(068) 895 46 45 (066) 239 70 88 (073) 032 49 80
м. Миколаїв, вул. Троїцька, 238; м. Київ, вул. Шовковична, 12Б, оф.103
Заказать звонок:

Гербіцид Агростар (Агрітокс)

0 грн/л
Фасовка:

ГЕРБІЦИД АГРІТОКС АНАЛОГ ВІД UKRAVIT - АГРОСТАР, СЕ® Селективний гербіцид для знищення  однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових та інших сільськогосподарських культур, луків та пасовищ.  Знищує найпоширеніші види бур’янів;  висока біологічна ефективність дії;  надзвичайно висока селективність та «м’якість»...

Зв'язатися з менеджером
Про продукт Технологія відгуки оплата і доставка

ГЕРБІЦИД АГРІТОКС

АНАЛОГ ВІД UKRAVIT - АГРОСТАР, СЕ®

Селективний гербіцид для знищення  однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових та інших сільськогосподарських культур, луків та пасовищ.

  •  Знищує найпоширеніші види бур’янів;
  •  висока біологічна ефективність дії;
  •  надзвичайно висока селективність та «м’якість» дії щодо сільськогосподарських культур;
  •  застосовується в бакових сумішах з іншими препаратами та рідкими добривами;
  •  забезпечує надійне збереження та збільшення прибавки врожаю;
  •  малотоксичний для теплокровних тварин та безпечний для довкілля.

Діюча речовина. 2-метил-4-хлорфеноксиоцтової кислоти амінна сіль 500 г/л, у кислотному еквіваленті, 410 г/л.

Препаративна форма. Розчинний концентрат.

Хімічна група. Похідні арилоксиалканкарбонових кислот.

Сумісність. Гербіцид Агрітокс та його аналог Агростар, СЕ сумісний  з більшістю пестицидів, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими строками обробки та враховують фазу розвитку культури.

Механізм дії. Головна дія на бур’яни полягає в регуляції ростових процесів у меристемних тканинах, що позначається на обміні нуклеїнових кислот, синтезі білків та інших фізіологічних процесах, що в кінцевому випадку призводить до знищення бур’янів.

Спектр дії. Амброзія полинолиста, берізка польова, будяк польовий, волошка синя, галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, горошок мишачий, дурман звичайний, жовтець повзучий, лутига розлога, лобода біла, мак самосійка, молочай городній, осот жовтий, осот рожевий, паслін чорний, грицики звичайні, жабрій звичайний, подорожник великий, редька дика, талабан польовий.

Культура   

Норма витрати препарату, л/га

  Спектр дії

Спосіб, час обробки  

Горох  

0,5  

Однорічні дводольні та деякі багаторічні види бур'янів

Обприскування у фазі 3-5 листків культури

Льон

0,7 - 1,2

Обприскування посівів у фазі «ялинки», за висоти культури 3-10 см

До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату:

Пшениця, ячмінь, овес, жито

1,0-1,5  

Однорічні дводольні та деякі багаторічні види бур'янів        

Обприскування у фазі кущіння до виходу в трубку культури

 

Просо

0,7-1,7

Обприскування у фазі кущіння до виходу в трубку культури

 

Сорго

0,7-1,7

Обприскування у фазі 3-6 листків культури

 

Рис

1,5-2,0

Обприскування у фазі повного кущіння

 

Конюшина (включаючи насінники)

0,8-1,4  

Обприскування рослин не раніше появи трійчатого листа

 

Зернові з підсівом конюшини  

0,8-1,4  

Обприскування посівів після появи 1-2 трійчатих листків у конюшини (фаза кущіння зернових)

 

Багаторічні злакові трави

1,1-2,5

Обприскування у фазу 1-2 листків до виходу в трубку

 

Сінокоси та пасовища

1,4-4,0

Обприскування вегетуючих рослин.  Випасання худоби та скошування трав дозволяєтьсяне не раніше, ніж через 40 діб після обробки!

 


Період очікування від останньої обробки до збору врожаю не встановлюється.
Максимальна кількість обробок — 1.

Норма витрати робочого розчину — 200-250 л/га.

Видимі симптоми гербіцидної активності з’являються вже через добу після застосування Гербіциду Агрітокс та його аналогу Агростар, СЕ, а повна загибель бур’янів спостерігається через 14-21 днів в залежності від погодних умов та фази розвитку бур'янів на момент обприскування.

Обприскування недоцільно проводити відразу після заморозків або при їх очікуванні. Обприскування Гербіцидом Агрітокс та його аналогом Агростар, СЕ необхідно проводити при температурі повітря від 10 до 25 °С та при швидкості вітру не більше 5 м/с.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).

Строки виходу працівників для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних – не потребує.

Оставьте свой отзыв

Купувати насіння і продукцію агрохімії у нас дуже просто і зручно. На сайті розміщена вся інформація, для того, щоб Ви змогли зробити вибір. Якщо у Вас виникли будь - які питання, Ви можете зв'язатися з нами за вказаними в правому верхньому куті телефонами, також Ви можете замовити зворотний дзвінок за формою, зазначеною в розділі контакти.


Після того як Ви визначилися і зробили свій вибір - найскладніше вже позаду, залишилися тільки Оплата і Доставка.


Доставка поштою

Ми пишаємося тим, що з кожним новим сезоном географія наших покупців розширюється. Ми працюємо і відправляємо насіння і продукцію агрохімії в усі обласні, районні центри України. Для Вашої зручності ми рекомендуємо скористатися послугами перевізника «Нова пошта», «Інтайм» та ін. В цих службах розвинена мережа складів, адресна доставка і пунктуальна логістика.


Найбільші міста-замовники: Запоріжжя, Миколаїв, Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Кам'янець-Подільський.


Доставка зі складу

Як здійснюється доставка насіння і продукції агрохіміісо складу? Ми відправляємо Ваші насіння на вказаний склад зазначеним Вами перевізником в Ваш населений пункт і повідомляємо Вам номер вантажної декларації. Коли насіння доставлять, від перевізника Вам прийде інформаційне смс. На складі Вам необхідно повідомити номер декларації, пред'явити документ, що підтверджує особу та отримати замовлення..

 

Оплата

Ми висилаємо рахунок з реквізитами на вказану Вами електронну адресу, який оплачується в будь-якому зручному для Вас банку. Для цього достатньо роздрукувати рахунок і віддати його касиру.


«Накладений платіж» - при отриманні замовлення у перевізника, Ви робите оплату за перевезення грошей, а саму доставку оплачуємо ми.


Більш детальну інформацію щодо оплати та доставки Ви можете отримати, зв'язавшись з нами.

 

 

 

Мы можем доставить семена в любой город Украины, в том числе: Алмазная, Алупка, Алушта, Ананьев, Андрушёвка, Арциз, Балаклея, Барвенково, Баштанка, Белгород-Днестровский, Белогорск, Берегово, Березань, Бобринец, Бобровица, Борислав, Бучач, Валки, Васильков, Вашковцы, Великий Бурлук, Великие Мосты, Волноваха, Вольногорск, Вижница, Вышгород, Глобино, Гребёнка, Дзержинск, Днепродзержинск, Добромиль, Долинская, Донецк, Дунаевцы, Енакиево, Житомир, Жолква, Зеньков, Зугрэс, Ивано-Франковск, Калиновка, Калуш, Каменка-Бугская, Керчь, Киев, Красноармейск, Краснопартизанск, Кременчуг, Кривой Рог, Комсомольск, Коростень, Коростышев, Косов, Ладыжин, Лебедин, Лохвица, Луцк, Малин, Мерефа, Могилёв-Подольский, Новая Каховка, Новогродовка, Новопсков, Новоукраинка, Носовка, Обухов, Острог, Первомайск, Перещепино, Пирятин, Погребище, Подволочиск, Попасная, Почаев, Приволье, Рава-Русская, Рогатин, Сватово, Седнев, Славутич, Славянск, Снежное, Снигирёвка, Сокаль, Сокиряны, Старый Самбор, Стаханов, Тальное, Тысменица, Тростянец, Токмак, Ужгород, Фастов, Феодосия, Христиновка, Хыров, Черкассы, Чоп, Яворов, Ялта.

хочете замовити?
Просто залиште своє ім'я
і номер телефону
і ми передзвонимо Вам:
(068) 895 46 45, (066) 239 70 88, (073) 032 49 80
Ваш персональный менеджер