(068) 895 46 45 (066) 239 70 88 (073) 032 49 80
м. Миколаїв, вул. Троїцька, 238; м. Київ, вул. Шовковична, 12Б, оф.103
Заказать звонок:

Гербіцид Отаман

0 грн/л
Фасовка:

Отаман, РК Призначення: Системний гербіцид-десикант суцільної дії Діюча речовина: Гліфосат кислота, 360 г/л (у формі ізопропіламінної солі) Формуляція: Розчинний концентрат Тара: 0,1; 0,5; 1, 5; 20; 200;1000 л Спосіб застосування і норми витрат Культура Об'єкти Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки  Строк...

Зв'язатися з менеджером
Про продукт Технологія відгуки оплата і доставка

Отаман, РК

Призначення: Системний гербіцид-десикант суцільної дії

Діюча речовина: Гліфосат кислота, 360 г/л (у формі ізопропіламінної солі)

Формуляція: Розчинний концентрат

Тара: 0,1; 0,5; 1, 5; 20; 200;1000 л

Спосіб застосування і норми витрат

Культура

Об'єкти

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб обробки 

Строк очікування

Максимальна кількість обробок 

Зернові

Десикація культури та знищення бур’янів

3,0

Обприскування посівів за 2 тижні до збирання за вологості зерна не більше 30% 

14

1


Поля призначені під посіви ярих зернових, овочевих культур, соняшнику та картоплі   

Однорічні злакові та дводольні бур’яни

2,0-4,0

Обприскування вегетуючих бур’янів восени після збирання попередника

Багаторічні злакові та дводольні бур’яни

4,0-6,0

Поля призначені під посіви озимої пшениці

Однорічні та багаторічні буряни

2,0-5,0

Обприскування вегетуючих бур’янів за 2 тижні до сівби

Землі несільськогоспо- дарського користування 

3,0-6,0

Обприскування вегетуючих бур’янів

Механізм дії

Препарат пригнічує білковий синтез у клітинах рослин, у результаті чого відбувається інгібування синтезу хлорофілу з наступним відмиранням рослин. Завдяки сучасній поверхнево-активній речовині гербіцид Отаман швидко та ефективно проникає через листя та інші зелені частини рослини та розноситься по всіх органах до кореневої системи. Повна загибель настає через 10-20 днів, залежно від погодних умов, виду, стадії розвитку бур’янів та норми витрати. Спочатку спостерігається пожовтіння рослин, потім листя в’яне, рослина гине.

Властивості

Препарат характеризується низьким рівнем піноутворення при приготуванні робочого розчину. Ця властивість дуже актуальна при використанні препарату методом малооб’ємного обприскування, особливо під час авіаційного внесення.

Рекомендації по застосуванню

Після збирання попередника, за 3 тижні до проведення оранки 

Навесні, до посіву пізніх ярих культур, до появи сходів 

бур’ян

розвиток (фаза) бур’ян бур’яну

норма внесення, л/га

бур’ян

розвиток (фаза) бур’яну

норма внесення, л/га

Пирій

Висота 10–15 см 

4-5

Пирій

Висота 10–15 см 

4-5

Гумай

Висота 15–20 см 

4-5

Гумай

Висота 10–15 см 

4-5

Осоти

Висота 10–20 см 

5-6

Осоти

Висота 10–20 см 

5-6

Гірчак

стеблування 

6

Гірчак

стеблування

6

Берізка

висота 10-12 см

6–8

Берізка

висота 10-12 см

6-8

Загальні рекомендації

Для досягнення найкращих результатів застосовуйте препарат, коли бур’яни знаходяться в стадії активного росту за сприятливих погодних умов. Оптимальна для обробки фаза розвитку бур’янів: багаторічні злакові – 4-5 листків (10-15 см), багаторічні дводольні – розетка 10-20 см, однорічні злакові – за довжини листків мінімум 5 см, однорічні дводольні – 2-3-х справжніх листків. Застосовувати за сухої та безвітряної погоди, не пізніше ніж за 6 годин до випадання дощу. Під час обприскування не допускати потрапляння гербіциду на листя культурних рослин, дерев та кущів. Не застосовувати гербіцид Отаман при температурі повітря нижче +10 °С та вище +25 °С. Гербіцид можна змішувати з іншими загальновживаними пестицидами на відповідних культурах. Проте в кожному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Для підсилення гербіцидної дії на менш чутливі до гліфосатів бур’яни, зокрема, багаторічні дводольні, застосовують бакові суміші: Отаман (3-4 л/га) + Альфа-Дикамба (0,2 л/га); Отаман (3-4 л/га) + Альфа-Ефір (0,3-0,4 л/га).

Застосовувати за сухої та безвітряної погоди, не пізніше ніж за 6 годин до випадання дощу. Під час обприскування не допускати потрапляння гербіциду на листя культурних рослин, дерев та кущів. Не застосовувати гербіцид ОТАМАН при температурі повітря нижче +10°С та при температурі повітря вище +25°С. 

Гербіцид можна змішувати з іншими загальновживаними пестицидами на  відповідних культурах. Проте в кожному випадку необхідно перевіряти  препарати на сумісність. Для підсилення гербіцидної дії на менш чутливі до гліфосатів бур’яни, зокрема багаторічні дводольні застосовують бакові суміші:  Отаман (3-4 л/га) + Альфа-Дикамба (0,3-0,5 л/га); Отаман (3-4 л/га) +  Альфа-Ефір (0,6-0,8 л/га).

Норма витрати робочої рідини

150-250 л/га

Оставьте свой отзыв

Купувати насіння і продукцію агрохімії у нас дуже просто і зручно. На сайті розміщена вся інформація, для того, щоб Ви змогли зробити вибір. Якщо у Вас виникли будь - які питання, Ви можете зв'язатися з нами за вказаними в правому верхньому куті телефонами, також Ви можете замовити зворотний дзвінок за формою, зазначеною в розділі контакти.


Після того як Ви визначилися і зробили свій вибір - найскладніше вже позаду, залишилися тільки Оплата і Доставка.


Доставка поштою

Ми пишаємося тим, що з кожним новим сезоном географія наших покупців розширюється. Ми працюємо і відправляємо насіння і продукцію агрохімії в усі обласні, районні центри України. Для Вашої зручності ми рекомендуємо скористатися послугами перевізника «Нова пошта», «Інтайм» та ін. В цих службах розвинена мережа складів, адресна доставка і пунктуальна логістика.


Найбільші міста-замовники: Запоріжжя, Миколаїв, Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Кам'янець-Подільський.


Доставка зі складу

Як здійснюється доставка насіння і продукції агрохіміісо складу? Ми відправляємо Ваші насіння на вказаний склад зазначеним Вами перевізником в Ваш населений пункт і повідомляємо Вам номер вантажної декларації. Коли насіння доставлять, від перевізника Вам прийде інформаційне смс. На складі Вам необхідно повідомити номер декларації, пред'явити документ, що підтверджує особу та отримати замовлення..

 

Оплата

Ми висилаємо рахунок з реквізитами на вказану Вами електронну адресу, який оплачується в будь-якому зручному для Вас банку. Для цього достатньо роздрукувати рахунок і віддати його касиру.


«Накладений платіж» - при отриманні замовлення у перевізника, Ви робите оплату за перевезення грошей, а саму доставку оплачуємо ми.


Більш детальну інформацію щодо оплати та доставки Ви можете отримати, зв'язавшись з нами.

 

 

 

Мы можем доставить семена в любой город Украины, в том числе: Александровск, Алмазная, Алчевск, Армянск, Арциз, Ахтырка, Балаклея, Бар, Бобровица, Болград, Борисполь, Валки, Ватутино, Вольногорск, Галич, Глобино, Городок, Дебальцево, Дергачи, Днепропетровск, Добромиль, Долинская, Дружковка, Дубляны, Дубровица, Жашков, Жолква, Заставна, Звенигородка, Зеньков, Змиёв, Золочев, Зоринск, Измаил, Ичня, Кагарлык, Казатин, Камень-Каширский, Канев, Каховка, Киверцы, Красноград, Красный Лиман, Комсомольск, Константиновка, Корюковка, Ладыжин, Лановцы, Лебедин, Лозовая, Лубны, Луганск, Луцк, Люботин, Мелитополь, Монастыриска, Николаев, Новогродовка, Новомиргород, Новопсков, Одесса, Острог, Очаков, Первомайск, Первомайский, Переяслав-Хмельницкий, Першотравенск, Петровское, Подволочиск, Почаев, Прилуки, Припять, Радехов, Радивилов, Ровно, Рубежное, Рудки, Свердловск, Селидово, Сколе, Смела, Сокаль, Соледар, Старый Самбор, Суходольск, Счастье, Татарбунары, Теплогорск, Теребовля, Тростянец, Токмак, Угледар, Харцызск, Хмельницкий, Хотин, Цюрупинск, Червонопартизанск, Шаргород, Яворов, Яготин.

хочете замовити?
Просто залиште своє ім'я
і номер телефону
і ми передзвонимо Вам:
(068) 895 46 45, (066) 239 70 88, (073) 032 49 80
Ваш персональный менеджер