(068) 895 46 45 (066) 239 70 88 (073) 032 49 80
м. Миколаїв, вул. Троїцька, 238; м. Київ, вул. Шовковична, 12Б, оф.103
Заказать звонок:

Інсектицид СуперБізон

0 грн/л
Фасовка:

СуперБізон, КЕ Призначення: Фосфорорганічний контактно-шлунковий інсектоакарицид системної дії проти широкого спектра шкідників Діюча речовина: Диметоат, 400 г/л Формуляція: Концентрат, що емульгується Тара: 0,1; 1; 10 л Спосіб застосування і норми витрат Культура Шкідник Норма витрати препарату, л/га  Спосіб обробки  Строк...

Зв'язатися з менеджером
Про продукт Технологія відгуки оплата і доставка

СуперБізон, КЕ

Призначення: Фосфорорганічний контактно-шлунковий інсектоакарицид системної дії проти широкого спектра шкідників

Діюча речовина: Диметоат, 400 г/л

Формуляція: Концентрат, що емульгується

Тара: 0,1; 1; 10 л

Спосіб застосування і норми витрат

Культура

Шкідник

Норма витрати препарату, л/га 

Спосіб обробки 

Строк очікування, днів 

Макс. кількість обробок 

Пшениця

Клоп – шкідлива черепашка, п’явиці, злакові мухи, попелиці, трипси 

1,0–1,5

Обприскування в період вегетації

30 

Ячмінь

1,0–1,2

Соя

Акацієва вогнівка, совки, трипси

1,0

Яблуня

Плодожерки, листовійки, попелиці, кліщі, молі 

2,0

40 

Виноградники 

Кліщі, листовійки

2,0–3,0

Хмільники

Хмелева попелиця, павутинний кліщ 

4,0–6,0

 

45

Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах 

Просо

Комарики, попелиці

0,7-1,0

Обприскування  в період  вегетації   

30

2

Горох

Горохова плодожерка, акацієва вогнівка, гороховий зерноїд, попелиці

0,5-1,0 

Буряки цукрові

Клопи, бурякові попелиці, блішки, мінуючи мухи і молі, мертвоїди

Слива

Кліщі, попелиці, пильщики 

1,2-2,0

Обприскування до цвітіння 

40

1

Малина (маточники) 

Кліщі, попелиці цикадки, галиці 

0,6-1,2

Обприскування в період вегетації 

-

2

Смородина (маточники) 

Листовійки, попелиці, галиці 

1,2-1,6

Шовковиця

Кліщі, червець комстока 

2,0-3,0

Обприскування до та після шовковичного шовкопряду

Переваги

  • Широкий спектр дії.
  • Висока біологічна ефективність.
  • Ефективний проти гризучих та сисних комах, а також кліщів.
  • Системна і контактна дія.
  • Швидкий ефект та тривалий період захисту.
  • Відсутність фітотоксичності на культурних рослинах.

Механізм дії

Інсектоакарицид має системну та контактно-шлункову дію. Завдяки системним властивостям препарат швидко поглинається листям, стеблом та корінням, а потім розподіляється по всій рослині, в основному акропетально. Сисні комахи гинуть внаслідок живлення соком рослини. Висока системність та рівномірний розподіл діючої речовини всередині рослини забезпечує захист відростаючих частин рослини. Виражена контактна дія препарату швидко проявляється на фітофагах, які безпосередньо контактують з робочим розчином. Активно впливає через покриви комахи.

Властивості

Має швидкий нокаутуючий ефект з подовженою захисною дією проти більше ніж 30 видів небезпечних фітофагів. СуперБізон сумісний з більшістю інсектицидів, фунгіцидів, протруйників фунгіцидної дії та мінеральних добрив, за винятком лужних та сірковмісних. Стійкість до високих температур, зниженої вологості повітря обумовлюють широкий інтервал застосування препарату.

Загальні рекомендації

Обробку доцільно розпочинати за чисельності шкідників, що перевищує економічний поріг шкідливості (залежно від виду фітофага). Об’єм робочого розчину має бути достатнім для повного покриття всієї листової поверхні культури. Не допускати стікання робочого розчину з обробленої листової поверхні. Уникати застосування препарату під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру та інших несприятливих погодних умов. Ефективність дії препарату та його безпечність для людини і довкілля значною мірою залежать від якості проведення обробки. Тому слід ретельно дотримуватися правил регулювання обладнання для внесення препарату, приготування робочого розчину та організації проведення робіт по його застосуванню.

Норма витрати робочої рідини

Польові культури – 200-400 л/га, сади та виноградники – 800-1000 л/га.

Оставьте свой отзыв

Купувати насіння і продукцію агрохімії у нас дуже просто і зручно. На сайті розміщена вся інформація, для того, щоб Ви змогли зробити вибір. Якщо у Вас виникли будь - які питання, Ви можете зв'язатися з нами за вказаними в правому верхньому куті телефонами, також Ви можете замовити зворотний дзвінок за формою, зазначеною в розділі контакти.


Після того як Ви визначилися і зробили свій вибір - найскладніше вже позаду, залишилися тільки Оплата і Доставка.


Доставка поштою

Ми пишаємося тим, що з кожним новим сезоном географія наших покупців розширюється. Ми працюємо і відправляємо насіння і продукцію агрохімії в усі обласні, районні центри України. Для Вашої зручності ми рекомендуємо скористатися послугами перевізника «Нова пошта», «Інтайм» та ін. В цих службах розвинена мережа складів, адресна доставка і пунктуальна логістика.


Найбільші міста-замовники: Запоріжжя, Миколаїв, Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Кам'янець-Подільський.


Доставка зі складу

Як здійснюється доставка насіння і продукції агрохіміісо складу? Ми відправляємо Ваші насіння на вказаний склад зазначеним Вами перевізником в Ваш населений пункт і повідомляємо Вам номер вантажної декларації. Коли насіння доставлять, від перевізника Вам прийде інформаційне смс. На складі Вам необхідно повідомити номер декларації, пред'явити документ, що підтверджує особу та отримати замовлення..

 

Оплата

Ми висилаємо рахунок з реквізитами на вказану Вами електронну адресу, який оплачується в будь-якому зручному для Вас банку. Для цього достатньо роздрукувати рахунок і віддати його касиру.


«Накладений платіж» - при отриманні замовлення у перевізника, Ви робите оплату за перевезення грошей, а саму доставку оплачуємо ми.


Більш детальну інформацію щодо оплати та доставки Ви можете отримати, зв'язавшись з нами.

 

 

 

Мы можем доставить семена в любой город Украины, в том числе: Александровск, Ананьев, Андрушёвка, Антрацит, Армянск, Ахтырка, Бердичев, Бердянск, Березне, Богодухов, Броды, Буск, Великие Мосты, Волноваха, Гадяч, Гайворон, Глухов, Голая Пристань, Дергачи, Димитров, Добромиль, Долинская, Донецк, Дубляны, Дунаевцы, Евпатория, Ждановка, Збараж, Здолбунов, Зимогорье, Зеньков, Змиёв, Зоринск, Измаил, Иршава, Казатин, Калиновка, Калуш, Каменец-Подольский, Камень-Каширский, Килия, Кировское, Краматорск, Красноармейск, Краснопартизанск, Красный Луч, Лозовая, Лубны, Луцк, Марганец, Мелитополь, Монастыриска, Мукачево, Надворная, Николаев, Никополь, Нежин, Нетешин, Новый Буг, Новогродовка, Новоград-Волынский, Новоселица, Новый Роздол, Носовка, Острог, Павлоград, Первомайский, Перевальск, Перечин, Пологи, Полтава, Почаев, Пустомыты, Путивль, Рава-Русская, Свалява, Светловодск, Середина-Буда, Скалат, Снигирёвка, Снятын, Старобельск, Старый Самбор, Стаханов, Счастье, Тернополь, Теребовля, Токмак, Устилуг, Харьков, Херсон, Христиновка, Цюрупинск, Червоноград, Чернобыль, Чортков, Щёлкино, Ялта, Ямполь, Яремче.

хочете замовити?
Просто залиште своє ім'я
і номер телефону
і ми передзвонимо Вам:
(068) 895 46 45, (066) 239 70 88, (073) 032 49 80
Ваш персональный менеджер