(068) 895 46 45 (066) 239 70 88 (073) 032 49 80
м. Миколаїв, вул. Троїцька, 238; м. Київ, вул. Шовковична, 12Б, оф.103
Заказать звонок:

Комплексне добриво Нутріфлекс С

0 грн/уп.
Фасовка:

Добриво Нутріфлекс С (17-07-21+3MgO+МЕ)   Розроблено для застосування на огірку, шинці, гарбузі, дині, кавуні. Рослини, що відносяться до сімейства гарбузових відрізняються підвищеними темпами зростання, в зв'язку з чим вимогливі до посиленого підживлення. Це пояснюється кореневою системою з порівняно слабким розвитком і чутливістю рослин до збільшення в грунті концентрації солей. Вміст...

Зв'язатися з менеджером
Про продукт Технологія відгуки оплата і доставка

Добриво Нутріфлекс С (17-07-21+3MgO+МЕ)  

Розроблено для застосування на огірку, шинці, гарбузі, дині, кавуні. Рослини, що відносяться до сімейства гарбузових відрізняються підвищеними темпами зростання, в зв'язку з чим вимогливі до посиленого підживлення. Це пояснюється кореневою системою з порівняно слабким розвитком і чутливістю рослин до збільшення в грунті концентрації солей.


Вміст елементів живлення та фізико-хімічні властивості добрива Нутріфлекс С

 

% (в дужках мг/кг)

N, общий

17

N-NO3

10,5

N-NH4

6,5

P2O5

7

К2O

21

S

1,9

MgO

3

Fe(EDTA)

0,08 (800)

Mn(EDTA)

0,05 (500)

Zn(EDTA)

0,03 (300)

Cu(EDTA)

0,004 (40)

B

0,025 (250)

Mo

0,001 (10)

pH<

5,05

EC, (мСм/см)

1,48

Розчинність, г/л

397-415

 

 

Добрива виготовляються на сучасному заводі Doktor Tarsa, який належить концерну SQM - світовому лідерові у виробництві комплексних добрив з мікроелементами, калійних добрив, йоду та літію.

 

NUTRIFLEX (Нутріфлекс) - спеціальні комплексні добрива з мікроелементами, які на відміну від добрив ряду Новалон створювалися для іншої концепції використання, за принципом «все в одному» спеціально для конкретних культур.

Комплексні водорозчинні добрива Нутріфлекс розроблялися стосовно фізіологічним потребам конкретної культури в період, коли формуються і розвиваються генеративні органи рослин. Рекомендовано для фертигації і позакореневого підживлення. 


Основні характеристики:

 • водорозчинний кристалічний порошок;
 • добрива характеризуються високим вмістом легкозасвоюваних елементів живлення для вирощування с/г культур;
 • повністю задовольняють потребу конкретних культур в збалансованому мінеральному живленні в період їх найбільшого споживання;
 • мікроелементи (Mn, Zn, Cu) у добривах ряду Нутріфлекс хелатованих EDTA (етилендіамінтетраоцтової кислоти);
 • низька електропровідність розчинів;
 • легкість в розрахунках і використанні, точне дозування.


Особливості добрив ряду Нутріфлекс:

 • висококонцентровані спеціальні добрива;
 • швидка та 100% розчинність;
 • не містять нерозчинних солей і домішок, фітотоксичних сполук;
 • високий вміст і оптимальний баланс мікроелементів;
 • залізо хелатоване EDDHA, залишається доступним для рослин при більш широкому діапазоні рН  ґрунту, порівняно з залізом, хелатованим EDTA.
 • знижують витрати води, зменшують втрати азоту;
 • не спричиняють шкідливого впливу на ґрунт, ґрунтові води, не накопичуються у продукції рослинництва;
 • можуть бути застосовані разом з добривами Новалон.


Властивості добрив ряду Нутріфлекс:

 • однорідність;
 • не містять пилу;
 • не злежуються;
 • не текучі;
 • не мають їдкого запаху.

Норми витрат добрив Нутріфлекс С і Новалон через систему крапельного зрошення (фертигація), кг/га в день, в дужках вказується норма на 1 рослину в грамах

Культура

5-7 днів після сходів (висадка розсади)

Вегетативний ріст

Бутонізація - цвітіння

Після цвітіння

Під час збору врожаю

Огірок

3-5 (0,06-0,1 г)

Новалон 13-40-13+МЕ

2-5 (0,1 г)

Новалон 19-19-19+2MgO+ME

5 (0,1 г)

Нутріфлекс C (17-07-21+3,0MgO+ME)

5 (0,1 г)

Новалон 15-5-30+2MgO+ME

3 (0,06 г)

Новалон 03-07-37+2MgO+ME

Баштанні

3 (0,3 г)

Новалон 13-40-13+МЕ

2-5 (0,2-0,5 г)

Новалон 19-19-19+2MgO+ME

5 (0,5 г)

Нутріфлекс C (17-07-21+3,0MgO+ME)

4-5 (0,4-0,5 г)

Новалон 15-5-30+2MgO+ME

2-3 (0,2-0,3 г)

Новалон 03-07-37+2MgO+ME

Оставьте свой отзыв

Купувати насіння і продукцію агрохімії у нас дуже просто і зручно. На сайті розміщена вся інформація, для того, щоб Ви змогли зробити вибір. Якщо у Вас виникли будь - які питання, Ви можете зв'язатися з нами за вказаними в правому верхньому куті телефонами, також Ви можете замовити зворотний дзвінок за формою, зазначеною в розділі контакти.


Після того як Ви визначилися і зробили свій вибір - найскладніше вже позаду, залишилися тільки Оплата і Доставка.


Доставка поштою

Ми пишаємося тим, що з кожним новим сезоном географія наших покупців розширюється. Ми працюємо і відправляємо насіння і продукцію агрохімії в усі обласні, районні центри України. Для Вашої зручності ми рекомендуємо скористатися послугами перевізника «Нова пошта», «Інтайм» та ін. В цих службах розвинена мережа складів, адресна доставка і пунктуальна логістика.


Найбільші міста-замовники: Запоріжжя, Миколаїв, Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Севастополь, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Євпаторія, Кам'янець-Подільський.


Доставка зі складу

Як здійснюється доставка насіння і продукції агрохіміісо складу? Ми відправляємо Ваші насіння на вказаний склад зазначеним Вами перевізником в Ваш населений пункт і повідомляємо Вам номер вантажної декларації. Коли насіння доставлять, від перевізника Вам прийде інформаційне смс. На складі Вам необхідно повідомити номер декларації, пред'явити документ, що підтверджує особу та отримати замовлення..

 

Оплата

Ми висилаємо рахунок з реквізитами на вказану Вами електронну адресу, який оплачується в будь-якому зручному для Вас банку. Для цього достатньо роздрукувати рахунок і віддати його касиру.


«Накладений платіж» - при отриманні замовлення у перевізника, Ви робите оплату за перевезення грошей, а саму доставку оплачуємо ми.


Більш детальну інформацію щодо оплати та доставки Ви можете отримати, зв'язавшись з нами.

 

 

 

Мы можем доставить семена в любой город Украины, в том числе: Алушта, Артёмовск, Арциз, Ахтырка, Балта, Барвенково, Бахчисарай, Баштанка, Белая Церковь, Белогорск, Белз, Бережаны, Березне, Бобринец, Богуслав, Борщёв, Броды, Бурынь, Бурштын, Буск, Вознесенск, Вольногорск, Гайсин, Глиняны, Городище, Городня, Десна, Днепропетровск, Донецк, Дубно, Дубровица, Дунаевцы, Жашков, Ждановка, Жидачов, Жмеринка, Запорожье, Зборов, Зимогорье, Ивано-Франковск, Измаил, Ильичёвск, Калуш, Каменка-Бугская, Каменка-Днепровская, Карловка, Килия, Кицмань, Краматорск, Красный Лиман, Красный Луч, Кременец, Кролевец, Кодыма, Лебедин, Лозовая, Люботин, Мена, Могилёв-Подольский, Молочанск, Никополь, Новомосковск, Новоселица, Овруч, Острог, Перемышляны, Перещепино, Петровское, Подгайцы, Пологи, Почаев, Приволье, Прилуки, Радомышль, Радивилов, Сарны, Симферополь, Синельниково, Славута, Снигирёвка, Снятын, Старобельск, Староконстантинов, Стаханов, Терновка, Трускавец, Токмак, Угнев, Харьков, Хуст, Чернигов, Чигирин, Чортков, Чугуев, Шаргород, Шепетовка, Шпола, Энергодар, Яготин, Ямполь.

хочете замовити?
Просто залиште своє ім'я
і номер телефону
і ми передзвонимо Вам:
(068) 895 46 45, (066) 239 70 88, (073) 032 49 80
Ваш персональный менеджер